مهلت اعلام ولادت از تاریخ وقوع 15 روز میباشد . مهلت اعلام وفات ازتاریخ وقوف 10 روزمی باشد . اعلام تغییر نشانی کارت شناسایی ملی همکاری شما دربررسی مهاجرت است.

 

 

 

 

 
کل کاربران : 285381
کاربران امروز : 11
بازدید امروز : 12
کاربران دیروز : 38
بازدید دیروز : 39
کاربران آنلاین : 1

 

...و تو کی می آیی؟

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
دیدار رئیس اداره ثبت احوال شهرستان با رؤسای محترم بانکهای شهرستان بشرویه      

در این دیدار که به منظور اجرایی شدن مکاتبات و تفاهم نامه مدیریت محترم امور شعب بانک ها با ثبت احوال استان در خصوص تمهیدات لازم برای صدور کارت هوشمند ملی و لزوم خدمات بانکی با ارائه کارت هوشمند ملی و یا رسید مبنی بر ثبت نام کارت هوشمند ملی از متقاضیان حتی الامکان در مقطع پرداخت انواع تسهیلات از متقاضیان برگزار شد ابتدا آقای جواد سردار رئیس محترم اداره ثبت احوال در خصوص اهمیت و ضرورت کارت هوشمند ملی و همچنین فرآیند ثبت نام و صدور کارت هوشمند ملی و اعلام آمادگی ادارات ثبت احوال و پست و دفتر پیشخوان دولت مطالبی را بیان همچنین با توجه به کاربردی شدن آن در آینده نزدیک و با توجه به اینکه پروژه کارت هوشمند ملی در شهرستان بشرویه مراحل پایانی خود را طی می نماید و در آینده نزدیک ارائه هر گونه خدمات از مسیر کارت هوشمند ملی میسر خواهد بود مشارکت بانکها را در اتمام این پروژه با اهمیت و مؤثر دانست و ابراز امیدواری کرد این همکاری از طرف رؤسای محترم بانک ها همچنان ادامه داشته باشد تا بتوان ضمن تسهیل در کار مراجعین از سوء استفاده افراد خاطی در این زمینه جلوگیری نمود.

در این دیدار رؤسای محترم بانکهای شهرستان نیز ضمن تأکید بر اهمیت و جایگاه کارت هوشمند ملی بر همکاری مناسب در این خصوص با ثبت احوال شهرستان اعلام آمادگی نمودند.


گروه خبری : اخبار برتر
منبع :
آخرین ویرایش : 1397/07/09 -- 09:40:51
نویسنده : مدیریت سایت
تعداد بازدید : 113

دسترسی سریع 

 

شهرستان بشرویه

 

 

 

 


پنجشنبه
2 خرداد 1398
18. رمضان 1440
2019 May 23

 

 

 

 
سطح رضایتمندی خود ، از سایت را مشخص نمایید
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

وب سایت اداره ثبت احوال بشرویه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS